SHOWROOM Koněvova

Koněvova 2660/141 130 00 Praha 3

Sídlo společnosti

EURO VÝTAHY s.r.o. Ke Stírce 1845/39 182 00 PRAHA 8 - Kobylisy

IČO: 24665631 DIČ: CZ24665631 e-mail: info@eurovytahy.cz

Fakturace

Dagmar Foltýnová e-mail: fakturace@eurovytahy.cz Tel.: +420 601 083 150

Vedení společnosti

portret Jakub Vymyslický Tel.: +420 737 211 301 e-mail: jakub@eurovytahy.cz

portret Ing. Dajana Vymyslická Tel.: +420 739 677 764 e-mail: dajana@eurovytahy.cz

Oddělení
Obchodní oddělení

EURO VÝTAHY s.r.o. Kněžpole 1 687 12 Kněžpole

portret Ing. Monika Hájková Vedoucí obchodního oddělení Tel.: +420 606 048 425 e-mail: monika.hajkova@eurovytahy.cz

portret Petra Netroufalová, DiS Asistentka obchodního oddělení Tel.: +420 606 049 708 e-mail: petra.netroufalova@eurovytahy.cz

Nákupní oddělení

EURO VÝTAHY s.r.o. Kněžpole 1 687 12 Kněžpole

portret Lenka Slováčková Tel.: +420 602 434 939 e-mail: lenka.slovackova@eurovytahy.cz

Realizační oddělení

EURO VÝTAHY s.r.o. Kněžpole 1 687 12 Kněžpole

PROJEKTOVÍ MANAŽEŘI

portret Kamil Vyorálek Tel.: +420 606 629 673 e-mail: kamil.vyoralek@eurovytahy.cz

Servisní oddělení

EURO VÝTAHY s.r.o. Koněvova 2660/141 130 00 Praha 3

 

portret Ing. Jan Peroutka Vedoucí servisu Tel.: +420 601 587 669 e-mail: peroutka@eurovytahy.cz

portret Lucie Bauerová Asistentka vedoucího servisu Tel.: +420 720 942 707 e-mail: servis.praha@eurovytahy.cz

portret Alena Čížová Sekretariát servisu Tel.: +420 724 934 759 e-mail: alena.cizova@eurovytahy.cz

Technická podpora

portret Marcel Klimánek Technická podpora Tel.: +420 601 556 775 e-mail: marcel.klimanek@eurovytahy.cz

Pobočky
Pobočka Plzeň

EURO VÝTAHY s.r.o. Wenzigova 6 301 00 Plzeň

Tel.: +420 773 599 524 e-mail: plzen@eurovytahy.cz

Pobočka Sokolov

EURO VÝTAHY s.r.o. J. K. Tyla 275

356 01 Sokolov Tel.: +420 721 794 353 e-mail: sokolov@eurovytahy.cz

Servis
Servisní zastoupení Liberec

+420 721 540 057 e-mail: liberec@eurovytahy.cz

Servisní zastoupení Tábor

+420 774 557 755 e-mail: tabor@eurovytahy.cz

Servisní zastoupení Český Krumlov

+420 606 849 061 e-mail: ceskykrumluv@eurovytahy.cz

hot-line servis: +420 602 433 878
neváhejte nás kontaktovat
Ať už poptáváte moderní výtah do vašeho domu nebo se chcete zeptat na další podrobnosti, rádi vám odpovíme co nejdříve!
25 let zkušeností
25 let zkušeností
Několik tisícovek vyrobených
výtahů
Dozvědět se více
Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR
Hlavní části výtahu jsou
české výroby
Dozvědět se více
Spolehlivý chod
Spolehlivý chod
Garantujeme plynulý chod
a maximální funkčnost
Dozvědět se více
20 let zkušeností
Máte nějaké
otázky?
Požadavek na přímou radu
Napište nám